Forum WWW.SMETOWO.FORA.PL Strona Główna WWW.SMETOWO.FORA.PL
Forum Gminy Smętowo Graniczne
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy    GalerieGalerie   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

List otwarty

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum WWW.SMETOWO.FORA.PL Strona Główna -> Wybory samorządowe Naszej Gminy 2014 - wyniki oficjalne na wójta i radnych do RG
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
wyborcy
Gość


PostWysłany: Nie 14:21, 23 Lis 2014    Temat postu: List otwarty

Drodzy Mieszkańcy i Wyborcy Gminy Smętowo Graniczne!

Pragniemy zwrócić się do wszystkich wyborców naszej Gminy z listem otwartym, który jest protestem przeciwko kłamliwej i nieuczciwej kampanii nienawiści jaka toczy się na łamach forum Smętowa. List umieszczamy na tymże forum, które jak zapowiadają jego administratorzy jest forum obiektywnym i może służyć wszystkim, którzy mają swoje zdanie.

Pragniemy, aby list dotarł do większości mieszkańców i oddał powagę sytuacji w jakiej znalazła się nasza Gmina, której jesteśmy mieszkańcami . Otóż przez ostatnie 4-lata Pani Wójt i niektórzy byli radni są bezpodstawnie atakowani bez zachowania jakiekolwiek etyki i kultury przez Jasia Smętowiaka i jego ekipę, która ma na celu bezwzględne przejęcie władzy w naszej Gminie wykorzystując do tego internetowe forum Smętowa założone w tym celu przez niego i jego zwolenników.Na forum tym krytykowane jest wszystko co zostało zrobione i dokonane przez Panią Wójt i Radę Gminy, którą kieruje przez ostatnie lata. Krytykowane są wszystkie projekty i przedsięwzięcia w każdej naszej miejscowości.

Drodzy Mieszkańcy i Wyborcy - zacznijmy od Bobrowca. Skrytykowana została wyremontowana remiza, która była prawie ruiną. Według nich źle ,bo niepotrzebna i szkoda pieniędzy, a obecnie służy mieszkańcom w mniejszym lub większym stopniu, chociażby na spotkania i bale sylwestrowe. Kopytkowo- bezwzględna i zajadła krytyka każdego projektu począwszy od Netto, które zatrudnia ponad 70 osób w większości z naszej gminy. Krytyka prywatyzacji ośrodka zdrowia, który świadczy usługi na wysokim poziomie, krytyka obwodnicy Kopytkowa, krytyka oczyszczalni ścieków i kanalizacji, krytyka nowej nawierzchni bo za cienka, ostra krytyka świetlicy w Starej Jani, krytyka placu zabaw w Kamionce, właściwie krytyka wszystkiego co zostało zrobione przez ostatnie lata. Jaś Smętowiak i nie tylko on, na swoim forum kwestionuje budowę Kuźni w Lalkowach, a przecież jest to miejsce naszej historii, gdzie zgromadzono eksponaty tych pokoleń, które żyły przed nami dając świadectwo jak ciężko pracowali i żyli ludzie korzystając ze skromnych osiągnięć tamtych czasów. Naszym zdaniem, jest to miejsce refleksji dla młodych pokoleń, żadna gmina ościenna nie posiada takiego miejsca, ale żeby to zrozumieć trzeba tam być.Panie Smętowiak! W ostatnim czasie nasiliła się bezwzględna krytyka budowy Centrum Kulturalnego we Frący, ale mieszkańcy i nie tylko widzą potrzebę tej budowy gdyż są wdzięczni za pomysł, który podjęła Rada Gminy, ponieważ mają miejsce do odpoczynku i spacerów. Uratowany został również piękny park, który pozostanie dla naszych dzieci i wnuków. Dziękujemy!.

Należy pomówić z mieszkańcami Frący Panie Smętowiak. Bezwzględni i zajadli krytycy nie widzą, że wieś się zmieniła na korzyść całej naszej Gminy. Oponenci krytykują również ulicę Szynwelskiego w Smętowie, która została wylana asfaltem dostrzegając w niej dołki ,no i za wąska. Krytykowano obiekt straży pożarnej w Smętowie itd., itp. Na forum Jaś Smętowiak poniżając innych pozwala sobie bez grama kultury na wycieczki personalne w stosunku do rywali, którzy startowali na radnych cytat z forum np. („Sołectwo Luchowo jest malutkie i średnio rozgarnięty człowiek jest w stanie je ogarnąć.Nie istotne dla mnie jest to kto tam zostanie radnym.Istotne,aby nie był palantem”) lub np. („Logiczny facet strażak zawodowy i nie ma w oczach tęsknoty za rozumem”). Takie cytaty można mnożyć. Są to słowa pełne pogardy wobec innego człowieka, takim językiem na forum posługuje się jeszcze kilku zwolenników Smętowiaka, na co pozwala im tchórzliwe używanie pseudonimów. Stwierdzamy, że forum, które założył pan Smętowiak służy wyłącznie do dzielenia, jątrzenia , poniżania i opluwania jeden drugiego, ale widocznie Temu Panu taka forma kontaktu odpowiada, gdyż wybrał taką drogę dojścia do władzy u boku pani Galant. Jeżeli pani Galant zwycięży to za pół roku jeżeli coś nie będzie po jego myśli będzie krytykował również ją , szykując sobie miejsce do kandydowania na Wójta - co jest jego marzeniem. Przez swój język Pan Smętowiak nie ma wysokich notowań, gdyż jest znany z imienia i nazwiska, o czym wszyscy wiemy.
Drodzy mieszkańcy i wyborcy naszej Gminy! Pragniemy poinformować, że każda inwestycja zawiera większą część środków unijnych a resztę gminnych, każda inwestycja budowana z innego programu unijnego wszystko zgodnie z projektami i nadzorem finansowym ,wszystkie środki wykorzystane i rozliczone co do złotówki. Nikt nie może zarzucić władzom gminy przejrzystości i uczciwości wobec osób i instytucji, a pani Wójt jest osobą uczciwą i transparentną, zawsze pomaga ludziom, którzy tej pomocy potrzebują, nigdy nie toczyło się przeciwko niej żadne śledztwo o oszustwa i malwersacje, może warto sięgnąć do faktów z przed kilku dobrych lat jak to bywało z innymi osobami, dlatego uważamy, że jedyną słuszną decyzją 30-listopada będzie oddanie głosu na obecną Panią Wójt, gdyż to gwarantuje dalszy rozwój Gminy Smętowo.

Pragniemy zwrócić się do ludzi starszych i dojrzałych, aby przekonały swoje dzieci do pójścia na wybory, gdyż planowane dalsze inwestycje w naszej Gminie dadzą szansę zatrudnienia. W imieniu mieszkańców prosimy o głosy poparcia dla Pani Zofii Kirszenstein, aby mogła dalej sprawować zaszczytny tytuł Wójta gminy Smętowo Graniczne i godnie reprezentować nas mieszkańców na forum Urzędu Wojewódzkiego jak i Marszałkowskiego, a i w Warszawie o nas wiedzą chociażby ostatnie wydarzenie. Spotkanie z panem premierem Piechocińskim i nagroda, ale o tym się nie pisze na forum . Nasza Gmina posiada bardzo duże poparcie i prestiż w tych instytucjach, który został wypracowany przez długie lata pracy obecnej pani Wójt. Osobiście nie widzimy innej osoby z Naszej Gminy na Tym zaszczytnym Stanowisku.
Jeszcze jedno do Pana Smętowiaka! Prosimy nie używać słowa , „Wasz” Jaś Smętowiak bo pan nie jest „Nasz” tylko faktycznie „Wasz!” . My sobie tego nie życzymy, jeżeli już to bardziej pasuje „stronniczy” Jaś Smętowiak. Pan faktycznie jest Smętowiak z krwi i kości, i powinien Pan łączyć a nie dzielić naszą małą Ojczyznę!
Jeszcze jedno do Pani Anity Galant, myślimy że aby kandydować na stanowisko Wójta należałoby najpierw kandydować na radną gminy. Przydałoby się, poznać zasady funkcjonowania Rady Gminy i Urzędu Gminy. Miarą poparcia są czyny i dokonania a nie marzenia.

Z poważaniem
Wyborcy obecnej Pani Wójt Gminy Smętowo Graniczne, którym na sercu leży dobro i rozwój Naszej Gminy.
Powrót do góry
nike
Gość


PostWysłany: Nie 14:52, 23 Lis 2014    Temat postu:

100% zgody! W końcu ktoś zauważył bezczelność niektórych osób. Dosyć dzielenia Nas mieszkańców!
Powrót do góry
Ciekawski
Gość


PostWysłany: Nie 16:01, 23 Lis 2014    Temat postu:

Krzywdy wyrządzanej ludziom nie da się wymazać orędziem choćby było publikowane na wszystkich forach świata z prędkością światła.
Proponuję aby wszyscy poszkodowani przez aktualnie panującą wójt zgłaszali się na forum i pokrótce opisali swoje " przypadki". Jasiu może jednak należy opublikować podsłuchy?
Powrót do góry
Gala
Dołączył: 22 Kwi 2012
Posty: 14
Przeczytał: 0 tematów

Pomógł: 1 raz
Ostrzeżeń: 0/3

PostWysłany: Nie 17:09, 23 Lis 2014    Temat postu:

Właśnie podzieliła Nas Mieszkańców jaśnie panująca Zosia w raz z jej dworem. Zgadzam się z Ciekawskim w 100%.

Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
GośćPostWysłany: Nie 17:33, 23 Lis 2014    Temat postu:

Netto , czy tez ta nowa stacja paliw co ma niby sie budowac na wiosne powstala by tak czy siak , obojetnie czy wojtem bylaby osoba X czy Y , mamy bardzo dobre tereny inwestycyjne i o te tereny inwestorzy sami sie "zabijają" . Tutaj nie powinno byc mowy o pozyskiwaniu lecz o przebieraniu w ofertach , Pozdrawiam
Powrót do góry
Jaś Smętowiak
AdministratorDołączył: 24 Lis 2010
Posty: 817
Przeczytał: 0 tematów

Pomógł: 23 razy
Ostrzeżeń: 0/3
Skąd: od zawsze ze Smętowa
Płeć: Mężczyzna

PostWysłany: Nie 18:52, 23 Lis 2014    Temat postu:

Witam "Zacnych Wyborców"

Może rozmawiajmy o faktach, a nie wrażeniach w Waszym liście.

To lecimy:

„Pragniemy zwrócić się do wszystkich wyborców naszej Gminy z listem otwartym, który jest protestem przeciwko kłamliwej i nieuczciwej kampanii nienawiści jaka toczy się na łamach forum Smętowa”

Po pierwsze, to nie kampania. Proszę wskazać, gdzie skłamałem i gdzie pisałem o nienawiści. Wręcz zachęcam, aby podziały na zwolenników pani wójt i Pani Anity po wyborach poszły do kosza, niezależnie od wyników.
Owszem, pisałem o przejawach złego rządzenia aktualnej wójt. Natomiast starałem się do pisać na podstawie faktów. Nie mam nic do pani Zofii Kirszenstein, jako osoby prywatnej. Jeśli się gdzieś myliłem, to proszę wskazać konkrety. Pisałem również o sukcesach władz mijającej kadencji. To też kłamstwa ?

Pisze swoje posty wyłącznie w imieniu własnym i nie mam żadnej ekipy. Odpowiadam wyłącznie za własne słowa. Czy mam zwolenników, nie wiem i nie jest to dla mnie istotne. A zarzucanie mi chęci bezwzględnego przejęcia władzy i niskie pobudki jest mówiąc delikatnie niepoważne. Władze przejmuje się w wyborach wyłącznie.
Co do mej etyki i kultury ocenę pozostawiam łaskawej ocenie czytelników.

Zarzuty Państwa:

Świetlica w Bobrowcu – zarzucałem niewłaściwy sposób remontu, przeciekanie itp.
NETTO – byłem zawsze na tak, pomimo innego spojrzenia niektórych mieszkańców
Prywatyzacja ośrodka – przeciwny nie tyle jego prywatyzacji, a co do sposobu jej przeprowadzenia. Proszę się zapoznać z moim zdaniem na ten temat.
http://www.smetowo.fora.pl/kirszenstein-zofia-kww-kociewska-gmina-samorzadowa-obw-1-265-2-141-3-201-4-117-5-116-6-127-razem-958-gl-42-6,78/osrodek-zdrowia-w-kopytkowie-sukces-czy-przekret-wojtowej,865.html
Krytyka obwodnicy Kopytkowa
http://www.smetowo.fora.pl/kirszenstein-zofia-kww-kociewska-gmina-samorzadowa-obw-1-265-2-141-3-201-4-117-5-116-6-127-razem-958-gl-42-6,78/obwodnica-sukces-czy-porazka-czy-klamstwo-pani-wojt,775.html
Krytyka oczyszczalni ścieków i kanalizacji – krytykowałem elementy prowadzenia inwestycji – kanalizacji w Smętowie
Krytyka nowej nawierzchni bo za cienka – ul. Kosznickiego, bo nierówna, można było wymagać dobrej jakości za niemałe pieniądze.
Jeśli idzie o tzw. świetlice i centra kultury, to uważałem i uważam, że to nie jest złe, lecz należy w gminie zachować inną kolejność inwestycji. Jesteśmy za biedni, aby teraz to budować Uzasadniałem to.
Byłem w Kuźni w Lalkowach bez kowadła, najpierw w weekend – było zamknięte, później w tygodniu. Eksponaty zgromadzone przez Panią Kotłowską robią dobre wrażenie. Lecz Kuźnia, czy pałacyk we Frący nie są moim zdaniem najbardziej niezbędnymi inwestycjami w Naszej Gminie aktualnie.

„Na forum Jaś Smętowiak poniżając innych pozwala sobie bez grama kultury na wycieczki personalne w stosunku do rywali, którzy startowali na radnych cytat z forum np. („Sołectwo Luchowo jest malutkie i średnio rozgarnięty człowiek jest w stanie je ogarnąć. Nie istotne dla mnie jest to kto tam zostanie radnym. Istotne, aby nie był palantem”) lub np. („Logiczny facet strażak zawodowy i nie ma w oczach tęsknoty za rozumem”)”


Nie pozwalałem sobie na wycieczki personalne do rywali, bo nigdzie nie startowałem i nie mam rywali, bo jestem najgorszy Wink. A ten tekst był pochwałą dla Pana Wełnowskiego, gdy któryś z grona "Zacnych Wyborców" zarzucał mu nieznajomość mieszkańców i terenu itd. Proszę go zapytać, czy odebrał to jako pogardę, czy wsparcie ? Nie chce podawać przykładów palanctwa byłego radnego, ale można. Nawet z ostatniego tygodnia z wypowiedzi publicznych. Ale wychodzę z założenia, że o byłych radnych nie należy wypowiadać się źle. I nie czyniłem tego w zasadzie do radnych od ok. 2 lat, aby nie dzielić społeczności.

"Tchórzliwe używanie pseudonimów na forum "
- użytkownicy na forach posługują się z natury nickami, takie są zasady na forach. Z tej zasady Państwo również korzystacie. Nie widziałem nazwisk. Ale ja nie dociekam, kto kryje się pod pseudonimem. Bo to nie jest OK.
Zapowiedziałem przy powołaniu tego forum, że niezależnie od wyników tych wyborów, zaraz po nim wycofuję się z prowadzenia forum.

Co do przeprowadzonych inwestycji oraz planowanych wypowiem się w innym poście.

Śledztwo przeciw pani wójt i owszem się toczyło i to w tej kadencji. Sugerujecie Drodzy Wyborcy, że Pani Galant dopuszczała się oszustw i malwersacji. To stała śpiewka obecnej wójt. Z pewnością dysponujecie wyrokiem, jeśli nie, to element krystalicznie czystej kampanii „Wyborców”.

Ja nie wnikam, co Państwo piszą, o ile zgodne z regulaminem i rozsądkiem. Jestem Wasz, tak samo jak Wy moi. Jesteście moimi czytelnikami. Dlatego ten zaimek. Fakt, chyba nie piszę zbyt zrozumiale, bo proste fakty spotykają czasami się chęcią ich niezrozumienia.

Pragnę skromnie przypomnieć, że aktualna wójt przed objęciem urzędu również nie miała doświadczenia, jako radna gminy. Różnica jest taka, że Pani Galant ma wykształcenie wyższe, w kierunku administracji, a to chyba wadą nie jest, jeśli do tego dorzuci się 10 radnych z 15.

Za 8 dni niezależnie od wyników wyborów powinniśmy być znowu razem. Kampania jak widać rządzi się różnymi prawami. Mamy wspólne problemy i wspólne radości. Chodzi o to, abyśmy umieli się spierać na podstawie faktów, a nie wymysłów i pomówień. O to chodzi w demokracji. I wam i mi chodzi o to samo, a dobro nasze wspólne. Czasami różnie je widzimy. Ja jestem za jasną stroną mocy, Państwo za ciemną. Niech urna to rozstrzygnie, a nie pomówienia.

Zachęcam do udziału. Ważne, abyśmy się później nie wstydzili za głosowaniem za niegodziwym często sposobem sprawowania władzy przez aktualną wójt.

Pozdrawiam Smile

Wasz


Post został pochwalony 0 razy

Ostatnio zmieniony przez Jaś Smętowiak dnia Nie 21:38, 23 Lis 2014, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Mr Tripinawheelbarrow
Dołączył: 20 Lis 2014
Posty: 8
Przeczytał: 0 tematów

Pomógł: 2 razy
Ostrzeżeń: 0/3

Płeć: Mężczyzna

PostWysłany: Nie 19:57, 23 Lis 2014    Temat postu:

wyborcy napisał:

Pragniemy zwrócić się do wszystkich wyborców naszej Gminy z listem otwartym, który jest protestem przeciwko kłamliwej i nieuczciwej kampanii nienawiści jaka toczy się na łamach forum Smętowa.

Kłamliwa i nieuczciwa kampania nienawiści trwa już 8 lat, a w ostatnich trzech osiągnęła apogeum. Czas ją zakończyć 30 listopada. Jeśli będziemy mieli nową wójtową, to niech też wie, że cztery lata miną szybko. Zmiany we władzy uczą pokory wobec wyborców.
wyborcy napisał:

…atakowani bez zachowania jakiekolwiek etyki i kultury przez Jasia Smętowiaka i jego ekipę, która ma na celu bezwzględne przejęcie władzy w naszej Gminie wykorzystując do tego internetowe forum Smętowa założone w tym celu przez niego i jego zwolenników

Bezwzględne przejęcie władzy… Jasiu! Rośniesz nam na rewolucjonistę. Może wypuścisz parę koszulek coś a’la Che Guevara. Jak zamkną Ciebie w areszcie ich wartość wzrośnie dziesięciokrotnie. Zyski przeznaczymy na paczki dla Ciebie.

wyborcy napisał:

Według nich źle ,bo niepotrzebna i szkoda pieniędzy, a obecnie służy mieszkańcom w mniejszym lub większym stopniu, chociażby na spotkania i bale sylwestrowe.

Piękna idea. Rodem z epoki gierkowskiej.

wyborcy napisał:

Kopytkowo- bezwzględna i zajadła krytyka każdego projektu począwszy od Netto…

Kiedy słyszę, że Netto to zasługa wójt, to jest to chyba jakieś gigantyczne nieporozumienie. Szczęście w nieszczęściu, że przez gminę przebiega autostrada (podejrzewam też wybudowana przez wójtową Wink), to i inwestor się znalazł i „ożywił” ten mongolski krajobraz pól i nieużytków. Gdyby nie autostrada szefowie Netto do dziś nie wiedzieliby, gdzie jest Kopytkowo w Gminie Smętowo Graniczne. Wójt dała tylko zielone światło inwestycji.
wyborcy napisał:

…bezwzględna krytyka budowy Centrum Kulturalnego we Frący, ale mieszkańcy i nie tylko widzą potrzebę tej budowy gdyż są wdzięczni za pomysł, który podjęła Rada Gminy, ponieważ mają miejsce do odpoczynku i spacerów.

Miejscem odpoczynku 90% mieszkańców gminy jest ich kanapa w domu po 60h pracy w tygodniu. A spacer to sobie zrobię 30 listopada do lokalu wyborczego. Anita nie jest moim marzeniem, ale cóż… Wolę Anitę niż miejsca do kontemplacji.

wyborcy napisał:

Oponenci krytykują również ulicę Szynwelskiego w Smętowie

A kto by nie krytykował. Właściciele posesji powinni wystąpić o odszkodowanie za obniżenie wartości działki. Ludzie nie jeżdżą tam konno, tylko samochodami. Często większymi niż Tico.
wyborcy napisał:

…na co pozwala im tchórzliwe używanie pseudonimów

wyborcy gość – świetne imię i nazwisko. Britney Spears – Brygida Dzida.
wyborcy napisał:

…każda inwestycja budowana z innego programu unijnego wszystko zgodnie z projektami i nadzorem finansowym ,wszystkie środki wykorzystane i rozliczone co do złotówki

To jest obowiązek. W przeciwnym razie pieniądze trzeba zwracać. Mimo to wykorzystujemy mało środków unijnych. W każdej szanującej się gminie pracuje sztab ludzi, którzy środki pozyskują. Ale im trzeba zapłacić. Oni tego nie robią za średnią krajową.
wyborcy napisał:

…że jedyną słuszną decyzją 30-listopada będzie oddanie głosu na obecną Panią Wójt, gdyż to gwarantuje dalszy rozwój Gminy Smętowo.

Już pędzę.
wyborcy napisał:

Osobiście nie widzimy innej osoby z Naszej Gminy na Tym zaszczytnym Stanowisku.

Ja owszem.
wyborcy napisał:

…Pan faktycznie jest Smętowiak z krwi i kości, i powinien Pan łączyć a nie dzielić naszą małą Ojczyznę!

Nikt do tej pory nie podzielił tak gminy jak obecna wójt. Ludzie boją się rozmawiać, a niektórzy straszą się nawzajem. A Tobie Jasiu dziękuję za to forum. Przyłączyłem się do grupy rozgoryczonych w Naszej Małej Ojczyźnie.
wyborcy napisał:

Miarą poparcia są czyny i dokonania a nie marzenia.
Z poważaniem
Wyborcy obecnej Pani Wójt Gminy Smętowo Graniczne, którym na sercu leży dobro i rozwój Naszej Gminy.

Macie tupet. Ale cóż. Poczekamy do poniedziałku… Niezbadane są wyroki demokracji. Obiektywnie – tym postem jeszcze bardziej zniechęciliście mnie do obecnie panującej. Słowo „bezwzględne” zostało użyte w poście 4 razy. Podejrzewam kto pisał.


Post został pochwalony 2 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
MIO
Dołączył: 25 Lis 2010
Posty: 176
Przeczytał: 0 tematów

Pomógł: 11 razy
Ostrzeżeń: 0/3

PostWysłany: Nie 23:38, 23 Lis 2014    Temat postu:

Do wyborcy!
To jest FORUM , a nie koncert życzeń. Jaś Smętowiak jest NASZ , jesteśmy z nim od początku i będziemy do końca, takie nasze prawo. Mamy też prawo wybrać na fotel wójta kogo nam się podoba. Nie wyobrażam sobie aby ZK miała reprezentować moją rodzinę , przyjaciół i mnie . I nic nikomu do tego. Ten list otwarty , konto na fb, ocieplanie wizerunku wyznaniami i fotkami z pieskami na nic się nie zdadzą , za późno , za dużo złego się wydarzyło ,zbyt wiele osób zostało skrzywdzonych. Człowieku ,który występujesz w liczbie mnogiej ,chyba po raz pierwszy ma to miejsce na forum, zastanów się w czyim imieniu zabierasz głos? Czym się kierujesz? Może masz coś do stracenia? Jeżeli występujesz jako bezinteresowny orędownik ZK to naprawdę nie życzę Ci abyś poznał prawdziwe oblicze tej pani. Byłoby to dla ciebie na pewno przykre.
Motywem mojego postępowania jest tylko i wyłącznie oburzenie na niesprawiedliwość , krzywdę ,despotyzm. Nie neguję pewnych osiągnięć wójta, ale w zestawieniu z całą resztą stają się one mało wartościowe. Priorytety mojego środowiska są diametralnie inne . Jeszcze kilka dni i prawdziwi wyborcy zdecydują i będziemy musieli się z ich wyborem pogodzić .


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum WWW.SMETOWO.FORA.PL Strona Główna -> Wybory samorządowe Naszej Gminy 2014 - wyniki oficjalne na wójta i radnych do RG
Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


fora.pl - załóż własne forum dyskusyjne za darmo
Powered by phpBB © 2001 - 2005 phpBB Group
Theme ACID v. 2.0.20 par HEDONISM
Regulamin